16 Ιουλίου 2024
ΕΟΡΤΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ, ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ Ο ΑΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
21 Νοεμβρίου 2017
![Politeknon_Efimerida_No_23_1_0010](https://www.sylpoldramas.org.gr/wp-content/uploads/2012/11/Politeknon_Efimerida_No_23_1_0010.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας καλούμε να παραστείτε στην εορτή του προστάτη μας Αγίου Στυλιανού, την Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2017 το πρωΐ ώρα 09.00, στον Ιερό Ναό Αγίων Κων/νου και Ελένης Δράμας όπου θα τελεσθεί Αρχιερατική Θεία Λειτουργία με αρτοκλασία και μικρή δεξίωση.
Η παρουσία σας στηρίζει την πολύτεκνη οικογένεια.
Για το Δ.Σ.
-ο- -ο-
Πρόεδρος Γεν. Γραμματέας
Σμολοκτός Νικόλαος Στάϊκος Αντώνιος