16 Ιουλίου 2024
ΕΟΡΤΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ
23 Νοεμβρίου 2023
![](https://www.sylpoldramas.org.gr/wp-content/uploads/2022/11/LOGOTUPO-SYLLOGOY.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας καλούμε να παραστείτε στην εορτή του προστάτη του Συλλόγου μας Αγίου Στυλιανού την Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 και 0900 στον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου στη Δράμας όπου θα τελεσθεί Αρχιερατική θεία ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ ΜΕ ΑΡΤΟΚΛΑΣΊΑ . Με το πέρας της Θείας λειτουργίας θα παρατεθεί δεξίωση στην αίθουσα του Ναού. Η παρουσία σας στηρίζει την πολύτεκνη Οικογένεια .